Royal Trouble

Android için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 220 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz Royal Trouble oyununda miras kalan, aniden farkında olmadan kendilerini bir zindanda kapalı bulan prens ve prensesi yönetiyorsunuz. Göreviniz prens ve prensese yardım eder

Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz Royal Trouble oyununda miras kalan, aniden farkında olmadan kendilerini bir zindanda kapalı bulan prens ve prensesi yönetiyorsunuz. Göreviniz prens ve prensese yardım ederek zindandan kurtulmalarını sağlamak.

Güzel, akıllı, esprili ve aynı zamanda asi bir prenses ve yakışıklı, zeki ve cesur prensi yöneteceğiniz oyunda karakterilerimize miras kalır. Fakat hiç aniden zindana kapatılırlar. Prenses Loreen ve Prens Nathaniel arasında olan sevimli çekişmeye tanık olacağınız oyunda size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve bulmacaları çözmelisiniz. Zira aradığınız ipuçları bu bulmacalarda gizli.

Royal Trouble oyunu içerisinde; 22 kalabalık yerler, 16 karmaşık mini oyunlar, Büyüleyici ve esprili karakterler, Oyun Merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe dil desteği bulunuyor.

Mizah, romantizm, macera ve eğlenceyi harmanlayan Royal Trouble oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Royal Trouble indir